LETNÁ STÁŽ PRE ŠTUDENTOV

29. mája 2023STÁŽ PRE ŠTUDENTOV ARCHITEKTÚRY, URBANIZMU A KRAJINNEJ ARCHITEKTÚRY!

Hľadáme posily! Ak si študent architektúry, urbanizmu, krajinnej architektúry (a pod.), bavia ťa témy mestského rozvoja, architektúra, verejné priestory či strategické plánovanie, máš toto leto šancu spolupracovať s nami na projektoch rôznych mierok a spolupodieľať sa aj na utváraní verejného priestoru Žiliny. 

NÁPLŇ PRÁCE 

ÚHA je mladá mestská organizácia, ktorá okrem iného rieši koncepčné témy mesta, projekty vo verejnom priestore, revitalizácie území, či architektonické súťaže. ÚHA nie je ďalej rozdelené na oddelenia a aj keď sa každý venuje špecifickej téme, všetci sme jeden tím. Budeš teda súčasťou celého tímu a riešiť všetko, čo bude potrebné, predovšetkým však kreatívnu časť práce na projektoch rôznych mierok od urbanistických či architektonických štúdií, reálne návrhy verejných mikropriestorov, či drobné zadania vo verejnom priestore a interiéri.

NAŠE POŽIADAVKY 

Hľadáme viacerých študentov s ukončeným aspoň 3. ročníkom štúdia, ktorí by na obdobie prázdnin (1 – 2 mesiace podľa potreby) posilnili kreatívnu časť nášho tímu. Je pre nás dôležitá zodpovednosť, samostatnosť a kreativita. 

Ponúkame flexibilnú pracovnú dobu, office v centre mesta a samozrejme platové ohodnotenie. Nástup a dĺžka spolupráce je flexibilná.

V prípade záujmu si prosíme Tvoje/Vaše CV s portfoliom – zasielaj na rudolf.chodelka@zilina.sk.