Zabezpečenie služieb architekta pre zadania malého rozsahu

6. apríla 2022Vyhlasujeme súťaž s názvom „Zabezpečenie služieb architekta pre zadania malého rozsahu“ pre tím architekta a krajinného architekta, ktorý bude navrhovať obnovu zanedbaných verejných priestorov a vypracovávať rôzne stupne projektovej dokumentácie od architektonickej štúdie až po realizačný projekt, inžiniering, odborný autorský dohľad, vždy v rozsahu podľa konkrétneho jednotlivého zadania. V súťaži sa bude hodnotiť predovšetkým kvalita doterajšej architektonickej práce.

Predmetom zákazky budú riešenia najmä:

  1. verejných priestorov a krajinnej architektúry, napríklad areály obytných súborov, vnútrobloky, cintoríny, ulice a námestia, pešie zóny, parky, strešné záhrady a pod.,
  2. menších objektov a ich častí, napríklad pavilón, prístrešok, zastávka, schodisko, lávka, skleník, dielňa, šatne, toalety, vrátnica a pod.

Výsledkom súťaže bude uzavretie Zmluvy o dielo, na základe ktorej budú vysúťažení architekti spolupracovať s ÚHA na projektoch pre mesto najbližšie dva roky alebo do vyčerpania limitnej ceny.

Lehota na predkladanie ponúk pre autorizovaných architektov a krajinných architektov je do 02.05.2022 do 12:00 hod. miestneho času. Kontaktná osoba: stanislava.rudincova@zilina.sk.

Ponuku je potrebné zaslať v lehote na predkladanie ponúk v elektronickej podobe cez ezakazky.sk .

Podklady na stiahnutie:

Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Stiahnúť [497.30 KB]

Príloha č.1_kriterium K1 (.pdf)

Príloha č.1_kriterium K1 (.xls)